Bacak Dolgusu

bacak dolgusu
Sizi Arayalım
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bacak Dolgusu Nedir?

Bacak dolgusu işlemi, daha dolgun ve şekilli bacaklara sahip olma isteğini karşılamak için kullanılan bir estetik prosedürdür. Bu işlemde bacaklara özel dolgu maddeleri enjekte edilir.

Kimler İçin Uygundur?

Bacak dolgusu işlemi, daha çekici ve dolgun bacaklara sahip olmak isteyenler,çarpık bacak sorunu olan hastalar için uygun bir seçenektir. Vücudunda yeteri kadar yağ olmayan, silikon protez istemeyen hastalarda sık tercih edilebilir. İşlem, bacakları hacim kaybetmiş, estetik olarak bacaklara form kazandıracak ve dolgu uygulamasına uygun kişilere önerilir.

Faydaları Nelerdir?

Bacak dolgusu işleminin avantajları arasında minimal iyileşme süreci olan, hızlı sonuçlar  ve ameliyat gerektirmemesi vardır. Bacakta olan asimetri ve duruş bozukluklarına kolay müdahale edilebilir. Yapılan dolgu uygulamasının kalıcılığı minimun 2 yıldır.

Nasıl Yapılır?

Bacak dolgusu işlemi, bacaklara özel dolgu maddelerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilir. Anestezi almaya gerek kalmadan hasta aynı gün normal yaşantısına devam etmektedir. İşlem sırasında steril bir ortamda özel prosedürler kullanılır.

Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dolgu uygulaması sonrası 24 saat sıcak duş alınmaması gerekir. Doktor önerisi olmadan masaj yapılmamalıdır.

Sizi Arayalım
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Ağrılı Mı?

Bacak dolgusu işlemi genellikle ağrısızdır. Ancak enjeksiyon sırasında hafif bir rahatsızlık hissedilebilir. İşlem sonrası ağrı kesici almaya gerek duyulmaz. İhtiyaç halinde kullanılabilir.

Yan Etkileri Var Mı?

İşlem sonrası hafif şişlik, morarma veya geçici hassasiyet görülebilir. Ciddi yan etkiler nadirdir. İşlemi gerçekleştiren deneyimli bir sağlık profesyoneli, bu tür sorunları minimize etmeye yardımcı olur.

Bacak Dolgusu Fiyatları

Bacak dolgusu işleminin fiyatı, kullanılan dolgu maddelerine, uygulama alanına ve bölgelere bağlı olarak değişebilir. İşlem öncesinde bir danışma görüşmesi yaparak fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İçindekiler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir