Ameliyatsız BBL (Brazilian Butt Lift)

ameliyatsız popo dolgusu
Sizi Arayalım
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Ameliyatsız BBL (Brazilian Butt Lift) Nedir?

Ameliyatsız BBL, geleneksel Brezilya tarzı popo kaldırma işleminin ameliyatsız bir alternatifidir. Bu işlemde poponun şekillendirilmesi ve daha kalkık bir görünüm elde edilmesi hedeflenir.

 

Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız BBL işlemi, poposunu büyütmek isteyen ancak ameliyatı tercih etmeyenler ve iş hayatını etkilemesini istemeyenler için uygundur. İşlem, popo bölgesinde hacim ve şekil isteyen kişilere yöneliktir. Gözle görünen bir asimetri var ise eğer daha konforlu şekilde hasta ile beraber ilerleme sağlanır. Vücut yapısına bağlı olarak normale göre küçük popo, basık veya sarkık olan kişilere yapılabilir.

 

Faydaları Nelerdir?

Ameliyatsız BBL işleminin avantajları arasında minimal iyileşme süreci, hızlı sonuçlar ve ameliyat gerektirmemesi vardır. Ayrıca işlem sonrası doku iyileşmesi de sağlanır. İşlem sonrası işe dönüş, normal hayat yaşantısına kısıtlama yoktur.

 

Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız BBL işlemi, popo bölgesine özel dolgu maddelerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilir. Lokal anestezi ile yapılır. Bu maddeler, poponun hacmini artırarak istenen şekli elde etmeyi amaçlar.

 

Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyatsız BBL işlemi sonrası popo bölgesinde şişlik ve morarma olabilir. İşlem sonrası dönemde popo bölgesine baskı yapmaktan kaçınılmalıdır. Önerilmediği takdirde masaj yapılmamalıdır. Uygulama sonrası minimum 2 gün sıcak duş alınmamalıdır. 2 hafta boyunca ağır spor, uzun yürüyüşten kaçınmalıyız.

Sizi Arayalım
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 

Ağrılı Mı?

Ameliyatsız BBL işlemi genellikle hafif bir ağrı veya rahatsızlık hissiyle ilişkilendirilir. İhtiyaç duyulduğu takdirde ağrı kesiciler kullanılabilir.

 

Yan Etkileri Var Mı?

İşlem sonrası hafif şişlik, morarma veya geçici hassasiyet görülebilir. Ciddi yan etkiler nadirdir. İşlemi gerçekleştiren deneyimli bir sağlık profesyoneli, bu tür sorunları kontrol altında tutar.

 

Ameliyatsız BBL (Brazilian Butt Lift) Fiyatları

Ameliyatsız BBL işleminin fiyatı, kullanılan dolgu maddelerine, uygulama alanına ve bölgelere bağlı olarak değişebilir. İşlem öncesinde bir danışma görüşmesi yaparak fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İçindekiler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir