Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Botoksla Bella Eyes 

Botoksla bella eyes işlemi hem kişilerin çekik ve gergin bir yüze sahip olmasını sağlar hem de bu işlem için cerrahi müdahale olması gerek kalmaz. Bella eyes estetiği son yıllarda belki de en çok tercih edilen ve başvurulan estetik yöntemlerden biridir. Bu estetik işlem sayesinde kişiler çok daha genç ve fresh bir görünüme sahip olur. Bu sebeple de birçok kişi bu işlem için cerrahi yöntemlere başvurabilir. Cerrahi yöntem istemeyenler için de botoks uygulaması vardır. 

Bella Eyes Nedir?

Bella eyes, ünlü manken Bella Hadid’den esinlenerek yapılan bir estetik müdahaledir. Ünlü mankenin en önemli özelliği çekik gözleri ve oldukça kalkık olan kaşlarıdır. Adeta yer çekimine meydana okuyan bir ifadesi vardır. Bella eyes botoks uygulaması da tam olarak kişilerde bu etkinin yaratılması için uygulanan operasyonlardır. Normal koşullarda 1 saat süren bir cerrahi operasyonken günümüzde gelişen teknolojilerle birlikte botoks yöntemi ile de yapılabilmektedir. 

Botoksla Bella Eyes Yapılabilir Mi?

Botoksla bella eyes görüntüsü son yıllarda gerçekleştirilmektedir. Cerrahi müdahaleler gibi kalıcı etkiler yaratılmasa da yine de kişilerin ifadesi uygun olarak şekillendirilmektedir. Bella eyes operasyonlarında kişilerin hem gözleri daha çekik hale getirilir hem de kaşlarda kalkık bir ifade sağlanır. Tüm bunlar da aslında kişilerin yüzünün daha kalkık görünmesini sağlar. Son derece etkili ve basit bir işlem olması sebebiyle botoks tercih edilir. 

Bella Eyes Botoksu Nasıl Yapılır?
Bella eyes botoksu için kişilerin önceden yüzünde gerekli işaretlemeler yapılır. Daha sonra anestezi etkisine sahip kremler uygulanarak, uyuşma sağlanır. Uyuşma sonrasında da ince iğneler yardımı ile botoks maddesi önceden belirlenen yerlere, belirlenen miktarlarda uygulanır. Sonuç olarak kişilerde geçici olarak da olsa botoks uygulaması ile bella eyes ifadesi yapılmış olur.

Elif Seda Keskin

Botoksla Bella Eyes Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Botoks bella eyes sonrası hastaların dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Her botoks işlemi sonrasında aslında standart olarak bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Genel olarak hastaların dikkat etmesi gereken en önemli etmenler şöyledir;

  • İşlem sonrasında hastaların direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmaması gerekir. 
  • Sıcak buhar, sauna, hamam gibi yerlerden de uzak durulması gerekir. 
  • Hem işlem öncesinde hem de işlem sonrasında kan sulandırıcı etkiye sahip olan ilaçların kullanılamaması gerekir. 
  • Botoks öncesi ve sonrasında sigara ve alkol kullanımı mutlaka sınırlandırılmalıdır. 

Botoksla Bella Eyes Fiyatları 

Botoksla bella eyes fiyatları kişilere uygulanacak olan botoks miktarına ve kalitesine göre belirlenir. Bu noktada fiyatları belirleyen daha pek çok etmen olabilir. O yüzden hastalara direkt olarak işleme dair fiyat bilgisi vermemiz güçtür. En iyi bilgi için doktora başvurmanız ve muayene olduktan sonra detaylı bilgi almanız gerekir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bella eyes işlemi için neden botoks uygulanmalı? 

Bella eyes görüntüsü yakalamak isteyen kişiler için cerrahi yöntem, ip askı ve botoks seçeneği sunulur. Botoks her zaman çok daha kolay ve hızlı iyileşme süreci getirir. Bu sebeple özellikle ilk kez böyle bir operasyon geçirmek istediğinizde botoks çok daha iyi bir seçenek olacaktır. 

Bella eyes botoks uygulamasının avantajları nelerdir? 

Bella eyes operasyonu için botoks uygulamasının yapılmasında pek çok avantaj vardır. Öncelikle iyileşme süreci çok daha hızlıdır. Ayrıca ortaya çıkan sonuçtan memnun kalmadığınızda, geriye dönüş botoksla çok daha rahat olacaktır. 

Bella eyes botoks kalıcı mı?  

Tüm botoks uygulamalarında olduğu gibi bella eyes botoks uygulamasında da sonuçlar kalıcı değildir. Belirli sürelerle işlemin mutlaka tekrarlanması gerekir. 

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Üst Göz Kapağı Estetiği Nedir ?

Üst göz kapağı estetiği, üst göz kapağında sarkmış deri ve fazla kas dokusunun çıkarılması ve dokunun gerdirilmesine yönelik yapılan cerrahi bir uygulamadır.

İlerleyen yaş ile birlikte ciltte sarkmalar meydana gelmektedir. Bunda yer çekimide önemli bir faktördür. Göz kapaklarında torbalanma, bollaşma, renk değişikliği, gevşeme ve kırışıklık gibi durumlar ortaya çıkar. Doğal olarak yaşanan bu sürece güneş ışınları, hava kirliliği, düzensiz uyku, sigara ve alkolde eklenince, cildin yıpranma sürecini hızlandırır.

Read More »

Kaş Kaldırma Yöntemleri

Zamanın getirdiği etkilerden biride kuşkusuz bedenin bir takım deformasyonlara uğramasıdır. Yaş almakla beraber elastikiyetini kaybetmeye başlayan cilt, öncelikle kırışıklık ve sarkma ile kendini göstermektedir. Yüz bölgesindeki ilk yaşlanma genellikle kaş ve alın bölgesinde oluşur. Zamanla bu bölgelerde oluşan deformasyonları, göz kapaklarındaki sarkmalar takip eder. Bu sarkmalar göz üzerine toplanabilir ve zamanla görüşü zorlaştıracak seviyeye ulaşabilir. Sahip olunan yüz ifadesini doğrudan etkileyen kaşların düşüşü, kişiyi yorgun,sinirli veya huzursuz gösterebilir.

Read More »

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması

Cerrahi müdahaleden uzak durmak isterken aynı zamanda estetik bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercih ettiği ameliyatsız yüz gençleştirme işlemleri, son yıllarda tercih edilen en popüler uygulamalar arasında gösterilebilir.

Cildi gençleştirmede son derece etkili olan yöntemlerin kalıcılığı , uygun zamanlı seans tekrarları ile , uzun yıllar devam eder. Yaşlanma sürecini yavaşlatarak daha güzel yaş almayı da sağlayan ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri, her geçen gün daha popüler hale gelirken , daha doğal ve daha genç bir görünüm yaratmak için kişilere önerilir.

Read More »